Pawyon Bot

Anasayfa
Komutlar
Destek Sunucusu
Davet Et
Oy Ver
TheTomenTosa Dev.

Hizmet Şartları

Son Güncelleme: 02/06/2022

Sitemizin hüküm ve koşulları, müşterilerimize sitemizi nasıl kullanacaklarını ve hizmetlerinden nasıl kolaylıkla yararlanacaklarını göstermeleri için bir kılavuz görevi görür.

İlk olarak: Pawyon Bot sitesi için genel koşullar:

1- Bu sayfada belirtilen tüm şartlar ve koşullar sitenin tüm kullanıcıları için geçerlidir.

2 - Sitemize kayıt olunması bu sayfada belirtilen hüküm ve koşulların ve ileride eklenebilecek tüm şartların tamamen kabul edildiği anlamına gelir.

3 - Tüm kullanıcılar siteye kayıt olabilmeleri ve hizmetlerinden yararlanabilmeleri için bize sağladıkları kişisel verilerin doğru olduğunu onaylamalıdır.

4 - Kullanıcılarımızın bütün sorularını memnuniyetle karşılıyoruz ve teknik destek ekibimiz gün boyunca tüm soruları yanıtlamaya hazır.

5 - Kullanım koşullarını zaman zaman değiştirme ihtimalimiz bulunduğundan dolayı kullanıcılarımızın zaman zaman koşulları kontrol edip yeniliklerden haberdar olmalarını rica ederiz.

İkinci olarak: Pawyon Bot TheTomenTosa Dev. Web Sitesi Kullanım Şartları:

1. Kullanıcılar bize gerekli tüm bilgi ve verileri sağlamalı ve bilgi ve veriler %100 doğru olmalıdır.

2. Sitemizin yanlış kullanılması veya ani bir şekilde arızalanması sonucunda meydana gelen herhangi bir zarardan sitemiz sorumlu değildir.

3. Abonelikleri başkalarına satmak yasaktır. Yalnızca müşteri botları kullanma hakkına sahiptir.

4. Hizmetlerimizi yetkisiz ticari kullanımda kullanmak yasaktır.

5- Kullanıcılarımız bot kullanımlarının sitemize zarar vermeyeceğini ve sitemizin koşullarını ihlal etmeyeceğini garanti eder.

6- Kullanıcılarımız kendilerinden kaynaklanan her türlü ihlalden kendisinin sorumlu olduğunu bilmelidir.

7- Sitemizin yönetimi sitemizin yanlış kullanmasından dolayı oluşabilecek hiçbir zarar veya kayıptan sorumlu değildir.

8- Yönetimimiz sitemizin hüküm ve koşullarını ihlal etmesi durumunda bir müşterinin aboneliğini veya hesabını iptal etme hakkına sahiptir.

9- Site dışında işlem yapılması yasaktır, müşteri üzerinde herhangi bir dolandırıcılık ve hile yapılmaması için her türlü işlemin site içinde yapılması gerekmektedir.

10- Hizmetlerimizi kurallarımıza aykırı kullanmak yada sitemize veya herhangi bir kullanıcıya zarar vermek yasaktır.

pawyonbot.thetomentosa.com sitesinde yer alan hizmetlerin ve içeriklerin taklit edilerek kullanılması, kopyalanması veya taklit edilmesi yasaktır ve thetomentosa.com sitesinde bulunan her şey yalnızca siteye aittir ve herhangi birisi bu koşulları ihlal ederse kendisini, şirketini veya sitesini, veya site yönetimi tarafından sorumluluk ve soruşturma başvurusunu ifşa edecektir.